PRIJAVE PRIJAVA

Naša spletna stran uporablja piškotke za normalno delovanje.
Če boste ostali na naši spletni strani se strinjate z njihovo uporabo.
Več o piškotkih
Skrij to obvestilo
X
Domov Predstavitev in kontakti Informacije in dokumenti Razredi in skupine Interesne dejavnosti


Informacije in dokumenti
ŠOLA
Osnovni podatki
Naslovi in telefonske številke
Razredi
Zaposleni
Prehrana

AKTUALNO:
Letno poročilo 2016/17
Delovni načrt 2017/18
Publikacija 2017/18

Katalog informacij javnega značaja


Prilagajanje šolskih obveznosti
Pravila o prilagajanju šolskih obveznosti
Obrazec - za status prilagaoditev šolskih obveznosti
Pedagoška pogodba

Vzgojni načrt
Vzgojni načrt
Šolski red
Hišni red Bovec
Hišni red Žaga
Hišni red Soča


Zdrava šola

Vozni red 2017

Obrazci

Izjava za združevanje položnic
Obrazec za trajnik

Vloga za subvencioniranje šole v naravi - Log pod Mangrtom
Obrazec napovedana odsotnost učenca

Zaposleni

VODSTVO

Iztok Kenda
ravnatelj

Ingrid Vujačič
Tajništvo

Nada Mlekuž
Finančno poslovanje

UČITELJI

Čelestina Kranjc
učiteljica 3.b, 4.b razreda Žaga

Dejan Gaberšček
matematika
fizika
računalništvo (izbirni predmet)

Denise Šuler Rutar
zgodovina

Jana Čopi
učiteljica 1.a razreda Bovec

Vanja Šuler
učiteljica 3.a razreda Bovec

Tatjana Kašca
učiteljica 2.a razreda Bovec

Katja Rutar
likovna umetnost
likovno snovanje (izbirni predmet)
podaljšano bivanje
geografija

Ida Šemrov
podaljšano bivanje
geografija

Jožica Kravanja
učiteljica 4.a razreda Bovec

Kristina Krivec
učiteljica angleščine

Marjeta Mrakič
podaljšano bivanje

Marijana Bon
slovenščina
knjižnica

Marija Kravanja
učiteljica 1.c, 2.c, 3.c, 4.c razreda Soča

Mojca Ostan / Andreja Šulin
učiteljica 5.a razreda Bovec

Pavla Čopi

naravoslovje
kemija
biologija
gospodinjstvo

Peter Vitez
šport
zdrav življenjski slog

Slavica Della Bianca
učiteljica slovenščine
knjižnica

Tijana Kostreš
učiteljica angleščine

Nada Kravanja
učiteljica 9.a razreda šport
šport za sprostitev (izbirni predmet)
šport (neobvezni izbirni predmet)

Lana Lovre
glasbena umetnost
podaljšano bivanje

Katja Rutar
geografija

Vera Kranjc
učiteljica 1.b, 2.b razreda Žaga

Daša Mlakar Komac
podaljšano bivanje

Marjeta Mrakič
matematika

Majda Skok
matematika
tehnika in tehnologija

Maja Rihter
nemščina 1, nemščina 2 (izbirni predmet)

ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA

Jožica Pretner
svetovalna delavka
dodatne strokovne pomoči učencem s posebnimi potrebami

Katja Torkar
mobilna specialna pedagoginja

Manica Prelec
logopedinja

OSTALI ZAPOSLENI

Marko Komac
Hišniška dela
prevozi učencev

Vladko Kenda
hišniška dela
prevozi učencev

Milojka Mlekuž
čiščenje šolskih prostorov

Mateja Hodžić
čiščenje šolskih prostorov

Milena Šulin
čiščenje šolskih prostorov

Milena Mihelič
čiščenje šolskih prostorov

Katarina Koren
čiščenje šolskih prostorov
gospodinjec

Erika Kavčič
čiščenje šolskih prostorov
gospodinjec