Stiki z učitelji

POGOVORNE URE

Skupne pogovorne ure so drugi delovni torek v mesecu, od 15. do 16. ure na daljavo.

Na PŠ Žaga so skupne pogovorne ure drugi delovni torek v mesecu od 15h dalje.
Na PŠ Soča so skupne pogovorne ure prvi delovni ponedeljek v mesecu od 12. do 17. ure.
 

UČITELJI

Čelestina Kranjc - učiteljica 4.b, 5.b razreda Žaga 
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 8.30-9.15 ali po dogovoru s starši (4., 5. razred)
e-pošta: celestina.kranjc@gmail.com

Dejan Gaberšček - Matematika, Fizika, Računalništvo (izbirni predmet) 
Dopoldanske pogovorne ure: torek 10.35 – 11.20 (zbornica)
e-pošta: dejanbc@gmail.com

Manuela Doles - učiteljica 1.a razreda Bovec
Dopoldanske pogovorne ure: ponedeljek 10.35 - 1.20
e-pošta: doles.manuela@gmail.com

Tatjana Kašca - učiteljica 2.a razreda Bovec
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 8.40 - 9.25
e-pošta: tatjana.kasca@gmail.com

Vanja Šuler - učiteljica 3.a razreda Bovec
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 8.40 - 9.25 (3. razred)
e-pošta: 3.razred.osbovec@gmail.com

Katja Rutar - Likovna umetnost, Likovno snovanje (izbirni predmet), Podaljšano bivanje
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 9.45 – 10.30 (likovna umetnost)
e-pošta: katjaruta@gmail.com

Ida Šemrov - Knjižničarka, Pomočnica ravnatelja
Dopoldanske pogovorne ure: petek 9.45 – 10.30 (knjižnica)
e-pošta: ida.semrov@guest.arnes.si

Jožica Kravanja - učiteljica 4.a razreda Bovec 
Dopoldanske pogovorne ure: četrtek od 8.40 - 9.25 (4. razred)
e-pošta: 4.razred.osbovec@gmail.com

Kristina Krivec - Angleščina
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 8.40 – 9.25 (angleščina)
e-pošta: krivec.kristina@gmail.com

Marjeta Mrakič - Matematika, Fizika
Dopoldanske pogovorne ure: petek 8.40 – 9.25 (zbornica)
e-pošta: marjeta.mrakic@gmail.com

Marijana Bon - Slovenščina 
Dopoldanske pogovorne ure: torek 9.45 – 10.30 (slovenščina)
e-pošta: marijana.bon@gmail.com

Polona Stergar - Slovenščina

Dopoldanske pogovorne ure: ponedeljek 8.40 - 9.25

e-pošta: polona.stergar@gmail.com


Marija Kravanja - učiteljica  2.c, 3.c, 4.c in 5.c razreda Soča 
Dopoldanske pogovorne ure: ponedeljek 12.30-13.15  (PŠ Soča)
e-pošta: marija.kravanja@siol.net

Mojca Ostan - učiteljica 5.a razreda Bovec 
Dopoldanske pogovorne ure: petek 8.40 - 9.25 (5. razred)
e-pošta: mojca.ostan@guest.arnes.si

Peter Vitez - šport, gibanje, izbirni predmeti šport 
Dopoldanske pogovorne ure: petek 9.45 – 10.30 (zbornica)
e-pošta: peter.vitez@hotmail.com 

Slavko Tuka - Zgodovina, Geografija, Tehnika
Dopoldanske pogovorne ure: sreda: 9.45 - 10.30
e-pošta: slavko.tuka.kd@gmail.com

Tijana Kostreš - Angleščina
Dopoldanske pogovorne ure: petek 8.40 – 9.25 (mala angleščina)
e-pošta: tijanakostres@gmail.com

Miha Kravanja - Šport, Izbirni predmet Nogomet in Šport za sprostitev
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 8.40 - 9.25 (zbornica)
e-pošta: kravanja.miha@gmail.com

Lana Lovre - Glasbena umetnost, Podaljšano bivanje 
Dopoldanske pogovorne ure: petek 10.45 – 11.25 (Zbornica Žaga)
e-pošta: lovre.osbc@gmail.com

Vera Kranjc - učiteljica 2.b, 3.b razreda Žaga 
Dopoldanske pogovorne ure: torek 7.50 – 8.35 ali po dogovoru s starši (1.,2. razred)
e-pošta: vera.kranjc17@gmail.com

Daša Mlakar Komac - drugi učitelj v 1. razredu, Podaljšano bivanje 
Dopoldanske pogovorne ure: ponedeljek 9.45 - 10.30 (kabinet)
e-pošta: dasamlakar@gmail.com

Maja Richter -  Italijanščina 2 (izbirni predmet)
Dopoldanske pogovorne ure: po dogovoru 
e-pošta: richter.maja@gmail.com

Tjaša Klinkon - Naravoslovje, Biologija, Gospodinjstvo, Kuharski krožek
Dopoldanske pogovorne ure: ponedeljek 8.40 - 9.25
e-pošta: tjasaklinkon@gmail.com

Mirjam Bizjak - Kemija
Dopoldanske pogovorne ure: torek 8.40 - 9.25
e-pošta: mirjam.bizjak@gmail.com

Martin Mlakar - Podaljšano bivanje
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 10.35 – 11.20 (zbornica)
e-pošta: martin.mlakar@gmail.com

Šolski utrip

VRTEC BOVEC

Mala vas 121
5230 Bovec

PODRUŽNIČNA ŠOLA SOČA

Soča 28
5232 Soča

PODRUŽNIČNA ŠOLA IN VRTEC ŽAGA

Žaga 29
5224 Srpenica