Stiki z učitelji

POGOVORNE URE

Skupne pogovorne ure so drugi delovni torek v mesecu, od 16. do 17.30.

Na PŠ Žaga so skupne pogovorne ure drugi delovni torek v mesecu od 15.30 do 17.00.
Na PŠ Soča so skupne pogovorne ure prvi delovni torek v mesecu od 16. do 17.30.

UČITELJI

Vera Kranjc - učiteljica 2.e, 3.e razreda Žaga 
Dopoldanske pogovorne ure: torek 7.50 – 8.35 ali po dogovoru s starši (2.,3. razred)
e-pošta: vera.kranjc1@guest.arnes.si

Čelestina Kranjc - učiteljica 4.e, 5.e razreda Žaga 
Dopoldanske pogovorne ure: torek 8.30-9.15 ali po dogovoru s starši (4., 5. razred)
e-pošta: celestina.kranjc1@guest.arnes.si

Tanja Šušteršič - učiteljica 1.d in 3.d razreda Soča 
Dopoldanske pogovorne ure: torek 9.45 - 10.30  (PŠ Soča)
e-pošta: tanya.sustersic@gmail.com

Marija Kravanja - učiteljica 4.d in 5.d razreda Soča 
Dopoldanske pogovorne ure: četrtek 8.40 - 9.25  (PŠ Soča)
e-pošta: marija.kravanja2@guest.arnes.si

Daša Mlakar Komac- učiteljica 1.a razreda Bovec
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 8.40 - 9.25
e-pošta: dasa.mlakar-komac@guest.arnes.si

Manuela Doles - učiteljica 2. a razreda Bovec
Dopoldanske pogovorne ure: ponedeljek 10.35 -11.20
e-pošta: manuela.doles@guest.arnes.si

Vanja Šuler - učiteljica 3.a razreda Bovec
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 11.25 - 12.10 
e-pošta: vanja.suler1@guest.arnes.si

Lucija Šturm - učiteljica 4.a razreda Bovec
Dopoldanske pogovorne ure: petek 9.45 - 10.30 
e-pošta: lucija.sturm@guest.arnes.si

Andreja Šulin - učiteljica 5.a razreda Bovec
Dopoldanske pogovorne ure: torek 8.40-9.25  
e-pošta: andreja.sulin@guest.arnes.si

Iztok Kenda - Tehnika in tehnologija
Dopoldanske pogovorne ure: ponedeljek 9.45 - 10.30 
e-pošta: kenda.iztok@gmail.com

Peter Vitez - Šport, gibanje, izbirni predmeti šport 
Dopoldanske pogovorne ure: petek 8.40 - 9.25 (zbornica)
e-pošta: peter.vitez@guest.arnes.si

Miha Kravanja - Šport, Izbirni predmeti športa 
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 8.40 - 9.25 (zbornica)
e-pošta: miha.kravanja1@guest.arnes.si

Slavko Tuka - Zgodovina, Geografija, DKE
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 10.35 - 11.20
e-pošta: slavko.tuka@guest.arnes.si

Kristina Krivec - Angleščina
Dopoldanske pogovorne ure: četrtek 8.40 - 9.25 (angleščina)
e-pošta: kristina.krivec1@guest.arnes.si

Tijana Kostreš - Angleščina
Dopoldanske pogovorne ure: četrtek 10.35 - 11.20 (mala angleščina)
e-pošta: tijana.kostres@guest.arnes.si

Dejan Gaberšček - Matematika, Fizika, Računalništvo (izbirni predmet) 
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 9.45 - 10.30 (zbornica)
e-pošta: dejan.gaberscek1@guest.arnes.si

Marjeta Mrakič - Matematika, Fizika
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 9.45 - 10.30  (zbornica)
e-pošta: marjeta.mrakic@guest.arnes.si

Marijana Bon - Slovenščina 
Dopoldanske pogovorne ure: ponedeljek 9.45 - 10:30  (slovenščina)
e-pošta: marijana.bon@guest.arnes.si

Ana Rutar - Slovenščina 
Dopoldanske pogovorne ure: torek 9.45 - 10:30  (slovenščina)
e-pošta: ana.rutar@guest.arnes.si

Tjaša Klinkon - Naravoslovje, Biologija, Gospodinjstvo, Kuharski krožek
Dopoldanske pogovorne ure: torek 9.45 - 10.30
e-pošta: tjasa.klinkon@guest.arnes.si

Lovro Velušček - Kemija
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 9.45 - 10.30
e-pošta: lovro.veluscek@gmail.com

Mariza Logar - Glasbena umetnost 
Dopoldanske pogovorne ure: ponedeljek 11.25 - 12.10
e-pošta: mariza.logar@guest.arnes.si

Kristina Gruden - Likovna umetnost
Dopoldanske pogovorne ure: sreda 11.25 - 12.10
e-pošta: kristina.gruden2@guest.arnes.si

Maja Richter - Italijanščina 2 (izbirni predmet), Nemščina 2 (izbirni predmet)
Dopoldanske pogovorne ure: torek 11.25 - 12.10
e-pošta: maja.richter@guest.arnes.si

VRTEC BOVEC

Mala vas 121
5230 Bovec

PODRUŽNIČNA ŠOLA SOČA

Soča 28
5232 Soča

PODRUŽNIČNA ŠOLA IN VRTEC ŽAGA

Žaga 29
5224 Srpenica