Danes smo učenci 2., 3. in 4. razreda preživeli športni dan nekoliko drugače – odpravili smo se na footgolf Bovec, kjer nas je ob prihodu pozdravil lastnik, Aleks Kravanja. Razdelil nam je žoge, nas razporedil v tri skupine in nam razložil osnovna pravila igre. Najprej smo se ogreli in malo potrenirali, da smo dobili občutek za igro. Nato pa smo se podali na pravo footgolf avanturo in odigrali tri luknje. Izkazalo se je, da nam gre footgolf odlično – nekateri učenci so bili tako navdušeni, da so že napovedali, da se bodo še vrnili. Posebno veselje je prinesel zaključek, saj so bili najboljši trije igralci v vsaki skupini nagrajeni s sladoledom. A prav vsi učenci so pokazali veliko dobre volje, športnega duha in medsebojnega spodbujanja.
Iskrena hvala Simonu Sladiću za organizacijo in Aleksu Kravanji, da nas je tako prijazno sprejel, nam razložil pravila ter nas popeljal v svet te zabavne igre. Z veseljem se še vrnemo!
Daša Mlakar Komac


























